دانستنیهای زناشویی Apk

288

Free دانستنیهای زناشویی Apk Download For PC Full Version

دانستنیهای زناشویی

دانستنیهای زناشویی Apk Download For PC Windows Full Version.دانستنیهای زناشویی Apk Download for PC Full Version.Download دانستنیهای زناشویی Apk for PC,Laptop,Windows Latest Version.از آنجا که دسترسی به مشاوره در این زمینۀ خطیر و حیاتی در کشور ما به دلیل محدودیت امکانات و سنت‌های غلط با مشکلات فراوانی روبرو است، این اپلیکیشن براساس مجوز سازمان‌های ذی‌صلاح و مرجع اقدام به مشاوره جنسی برای تمامی افراد می‌کند. مشترک با عضویت در این سرویس با تعرفه 300 تومان، از تمامی بخش‌های اپلیکیشن می‌تواند استفاده کند.

نیاز به مشاوره در زمینه سلامت جنسی اگر مساوی با سلامت خانواده و جامعه نباشد، اقلا نیمی از این حوزه سلامت را به خود اختصاص می‌دهد. آموزش مهارت‌های جنسی نیز متناسب با فرهنگ و سنت‌های یک جامعه نیز در این مقوله می‌گنجد. در این زمینه حساس و ملموس، در سایر جوامع اپلیکیشن‌هایی در نظر گرفته شده است. اپلیکشن سلامت جنسی قرار است چنین خلائی را برای ایرانیان فراهم کند.

آموزش با حفظ حریم شخصی و قلمرو خانواده در کنار متخصصان این حوزه
تمامی مشاورانی که در این اپ به مدد کاربران اپ می‌رسند از متخصصان این حوزه می‌باشند.
تمامی بخش‌های مشاوره‌ای زیر نظر متخصصان حوزه روابط جنسی است که متناسب با فرهنگ ایرانی-اسلامی به حل معضلات جنسی مخاطب خود می‌پردازد.

How to Run دانستنیهای زناشویی Apps for PC,Laptop,Windows 7/8/10/XP

1.Download and Install Android Emulator on PC.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC,Laptop or MAC.

3.Open Android Emulator for PC import the دانستنیهای زناشویی Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install دانستنیهای زناشویی Apk APPS for PC.Now you can play دانستنیهای زناشویی Apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR